کنسرتها :

 

شاهد مسئولیت تهیه و تولید کنسرتهای متعددی را بر عهده گرفته است که از بین آنها میتوان به برنامه های چند ملیتی خود او و همچنین همکاری به عنوان آهنگساز، تهیه کننده، نوازنده و مهندس صدا در کنسرتهایی نظیر کنسرتهای ارکستر گیتار خورا (بزرگترین ارگستر گیتار خاور میانه) و ارکستر سمفونیک ویولت اشاره کرد.

 

کنسرتهای بین قاره ای

۱۳۹۱ – ۱۳۹۷ قبرس و آمریکا

سازمان کنسرتهای بین قاره ای که در سال ۳۱۹۰ توسط شاهد پایه گذاری شده است،  تهیه کننده آثار فرهنگی چند رسانه ای میباشد و در زمینه تهیه  و تولید موسیقی، کنسرت، ویدیو و فیلم فعالیت میکند. این سازمان با ارج نهادن به تنوع  فرهنگی، اتحاد میان مردم ملیتهای مختلف را ترویج داده و در راستای کنار هم آوردن هنرمندان کشوهای مختلف جهت همکاری در پروژه های هنری تلاش میکند. یکی از اهداف مهم این همکاری بین المللی عرضه  و ترویج  پیام  دوستی، محبت و زیبایی زندگی بوسیله موسیقی میباشد و تا کنون ۱۴۵ هنرمند و کادر فنی از ۴۵ ملیت جهان در پروژه های مختلف این سازمان همکاری کرده اند.

جزیات بیشتر در:  IntercontinentalConcerts.org

 

کنسرت تجدید دیدار

قبرس – ۱۳۹۱
جزئیات بیشتر

کنسرت ایستگاه قبرس

قبرس – ۱۳۹۲
 جزئیات بیشتر

کنسرت عشق جاویدان

قبرس – ۱۳۹۳
 جزئیات بیشتر

کنسرت احیاء محبت در هالیوود

کالیفرنیا، آمریکا – ۱۳۹۷
 جزئیات بیشتر

برنامه های مشترک :

 

ارکستر سمفونیک ویولت

تهران، ۱۳۸۷-۱۳۸۹
ارکستر ویولت به رهبری فرزاد نوشاد و با ترکیبی از دانشجویان و هنرجویان رشته موسیقی از آذر ماه 1379 فعالیت خود را آغلز نمود و به اجرای رپرتواری از قطعات کلاسیک و بی کلام پرداخت. اینک و در رویکردی متفاوت با ترکیبی جدید و با هدف خدمت به فرهنگ و هنر ایران زمین و توجه به نیاز تغییر در ذائقه شنیداری شنوندگان، همچنین پاسداشت شعر و ادبیات ناب پارسی اقدام به تولید آثاری بر روی اشعار حضرت مولانا و سهراب سپهری نموده که  به محضر شما تثدیم خواهد گردید.

شاهد در سال ۱۳۸۷ به ارکستر ویولت پیوست و همکاری خود را به عنوان مهندس صدا٬ ضبط و تولید کننده ویدئوی آثار آغاز نمود.

 

 

 

تالار رودکی ( جلسات تمرین )

تهران – ۱۳۸۹

جزئیات بیشتر

تالار وحدت

تهران – ۱۳۸۹

جزئیات بیشتر

 

ارکستر گیتار حورا

تهران – ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶

این گروه در سال ۱۳۷۴ با نام هامون و تعداد ۵ نفر نوازنده در سبکهاي “فلامنکو” ، “رومبا”، “کلاسيک”، “جز” و “راک” فعاليت خود را آغاز کرد. سپس نوازندگان گروه به ۱۲ نفر و بعد به ۴۰ نفر افزايش يافتند. اين گروه با هدف ايجاد کنسرت و کشف استعدادهاي هنري جوانان فعاليت خود را ادامه داد. اولين کنسرت گروه ( با نام گروه آفتاب) در سال ۱۳۸۲ با حدود ۶۰ نوازنده در فرهنگسراي هنر اجرا شد و سپس با  نام “حورا” به ثبت رسید و به بزرگترين گروه موسيقي گيتار در خاورميانه  مبدل گشت.

کنسرت هاي گروه با نام حورا از سال ۱۳۸۳ آغاز شد. اجراي برنامه هاي راديويي، پخش مستقيم در شبکه هاي تهران و پيام به مناسبت هاي مختلف و سپس کنسرت بزرگ مهر ماه ۱۳۸۳ در فرهنگ سراهاي هنر٬ کاخ نیاوران در سال ۱۳۸۵ و تالار اندیشه در سال ۱۳۸۶ از فعاليت هاي اين گروه بوده است.

شاهد در سال ۱۳۸۳ به این گروه پیوست و در ابتدا فعالیت خود را با نوازندگی کیبورد٬ پیانو و گیتار آغاز نمود و سپس با آهنگسازی و مهندسی صدا و ضبط ادامه داد.

 

استودیوی رادیو و تلویزیون

تهران – ۱۳۸۶

جزئیات بیشتر

فرهنگسرای هنر

تهران – ۱۳۸۳

جزئیات بیشتر

کاخ نیاوران

تهران – ۱۳۸۵

جزئیات بیشتر

تالار اندیشه

تهران – ۱۳۸۶

جزئیات بیشتر

 

 

Top