بیوگرافی :

 

 

 

 

 

 

 

شاهد محسنی زنوزی  تهیه کننده  آثار فرهنگی و هنری٬ از سنین کودکی به موسیقی علاقه پیدا کرد. او  در سن ۸ سالگی فراگیری موسیقی و ساز سنتور را آغاز نمود و خیلی زود استعداد های خود در زمینه آهنگسازی٬ ضبط صدا و نوآوری را کشف کرد بطوریکه توانست تا سن ۱۸ سالگی چندین جایزه از جشنواره های مربوط به ابتکارات واختراعات را کسب و همچنین چندین اختراع به ثبت برساند.

در سن ۱۸ سالگی تحصیلات عالی خود را در ۴ رشته مختلف آغاز نمود. فناوری اطلاعات به عنوان رشته آکادمیک٬ آهنگسازی٬ مهندسی صدا و تولید آثار ویدئویی. او در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ساترن کراس استرالیا فارغ التحصیل شد و دوره های کارشناسی ارشد خود را در دو رشته  سیستمهای اطلاعاتی و هنرهای بصری در دانشگاه مدیترانه شرقی به پایان رساند. او همکاریهای موفقی را در زمینه تولید موسیقی٬ مهندسی صدا و تولید ویدیو با ارکسترهای محبوبی چون ارکستر گیتار حورا (بزرگترین ارکستر گیتار ایران و خاور میانه) و ارکستر سمفونیک ویولت تجربه کرده است.

او در سال ۱۳۸۷ مرکز هنرهای الکترونیکی را با فعالیت آموزش تولید موسیقی و ارائه تحهیزات استودیوهای صدا و موسیقی در ایران تاسیس نمود و در سال ۱۳۸۹ آنرا واگذار کرد و جهت ادامه تحصیل به قبرس مهاجرت کرد. زندگی در محیط چند ملیتی در قبرس و مشاهده موزیسینهای از ملیتهای گوناگون  با تواناییهای مختلف او را در صدد تولید یک برنامه فرهنگی و هنری با شرکت هنرمندان بین المللی مبنی بر به اشتراک گذاشتن هنر و تواناییهای افراد برآورد. نتیجه آن پایه گذاری سازمان کنسرتهای بین قاره ای در سال ۱۳۹۰ میباشد.

سازمان کنسرتهای بین قاره ای تهیه کننده آثار فرهنگی چند رسانه ای میباشد و در زمینه تهیه  و تولید موسیقی، کنسرت، ویدیو و فیلم فعالیت میکند. این سازمان با ارج نهادن به تنوع  فرهنگی، اتحاد میان مردم ملیتهای مختلف را ترویج داده و در راستای کنار هم آوردن هنرمندان کشوهای مختلف جهت همکاری در پروژه های هنری تلاش میکند. یکی از اهداف مهم این همکاری بین المللی عرضه  و ترویج  پیام  دوستی، محبت و زیبایی زندگی بوسیله موسیقی میباشد.

شاهد تا کنون (سال ۱۳۹۷)  کنسرتها و موزیک ویدیوهای متعددی را تهیه کرده است و همچنین تهیه کننده و آهنگساز موسیقی هایی بوده است که جوایز بین المللی کسب کرده اند که این موفقیت ها نتیجه همکاری با تعداد بسیار زیادی هنرمند و کادر فنی از آسیای شرقی تا سواحل مدیترانه و آفریقا است که در نوشتن، نواختن، خواندن و ضبط قطعات شرکت کرده اند.

مجله موزیک کتنکشن آمریکا در شماره ژانویه ۲۰۱۷مقاله از شاهد به عنوان موزیسین مستقل به چاپ رساند (لینک به مقاله) و در شماره ای دیگر نام شاهد را در لیست صد هنرمند مستقل برتر اجراهای زنده قرار داد. شاهد همچنین موفق به دریافت جوایز موسیقی متعددی از آمریکا گشته است و به عنوان موزیسین منتخب سال ۲۰۱۷ جایزه آکادمیا در شاخه موزیک ملل انتخاب شد.

شما میتوانید این فعالیتها را در صفحات مختلف این سایت و یا وب سایت کنسرتهای بین قاره ای دنبال نمایید:  IntercontinentalConcerts.org

پروفایل Linkedin

Top