آلبومها :

 

سفر (دانلود رایگان)

قبرس شمالی – ۱۳۹۴

سفر، اولین آلبوم رسمی پروژه کنسرتهای بین قاره ای با آهنگسازی و تهیه کنندگی شاهد محسنی می باشد. این اثر نمایانگر چشم انداز و ایدئولوژی سازمان کنسرتهای بین قاره ای نسبت به زندگی و هنر میباشد. این آلبوم شامل آثاری در سبکهای مختلف موسیقیایی و به زبانهای مختلف است و گوش دادن به آن شما را به سفری جغرافیایی از شرق دور تا حاشیه مدیترانه و آفریقا میبرد. این آلبوم با همکاری شمار زیادی از هنرمندان متعلق به همین نواحی تهیه شده. ضبط آثار آلبوم سفر بین سالهای ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳، و مراحل پس از تولید آن در سال ۱۳۹۴ انجام شده است. اطلاعات بیشتر در: IntercontinentalConcerts.org 

دانلود دفترچه توضیحات آلبوم (PDF)

اجراهای زنده در قبرس، سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳ (دانلود رایگان)

قبرس شمالی – ۱۳۹۴

اجراهای زنده در قبرس، آلبوم دیگر پروژه کنسرتهای بین قاره ای با آهنگسازی و تهیه کنندگی شاهد محسنی می باشد. این آلبوم شامل گزیده اجراهای زنده صبط شده بین سالهای ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۲می باشد که جهت ارائه بصورت اثر صوتی ویرایش و منتشر شده اند.اطلاعات بیشتر در: IntercontinentalConcerts.org 

برنامه های مشترک :

 

ارکستر سمفونیک ویولت

تهران، ۱۳۸۷-۱۳۸۹
ارکستر ویولت به رهبری فرزاد نوشاد و با ترکیبی از دانشجویان و هنرجویان رشته موسیقی از آذر ماه 1379 فعالیت خود را آغلز نمود و به اجرای رپرتواری از قطعات کلاسیک و بی کلام پرداخت. اینک و در رویکردی متفاوت با ترکیبی جدید و با هدف خدمت به فرهنگ و هنر ایران زمین و توجه به نیاز تغییر در ذائقه شنیداری شنوندگان، همچنین پاسداشت شعر و ادبیات ناب پارسی اقدام به تولید آثاری بر روی اشعار حضرت مولانا و سهراب سپهری نموده که  به محضر شما تثدیم خواهد گردید.

شاهد در سال ۱۳۸۷ به ارکستر ویولت پیوست و همکاری خود را به عنوان مهندس صدا٬ ضبط و تولید کننده ویدئوی آثار آغاز نمود.

 

 

 

تالار رودکی ( جلسات تمرین )

تهران – ۱۳۸۹

جزئیات بیشتر

تالار وحدت

تهران – ۱۳۸۹

جزئیات بیشتر

 

ارکستر گیتار حورا

تهران – ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶

این گروه در سال ۱۳۷۴ با نام هامون و تعداد ۵ نفر نوازنده در سبکهاي “فلامنکو” ، “رومبا”، “کلاسيک”، “جز” و “راک” فعاليت خود را آغاز کرد. سپس نوازندگان گروه به ۱۲ نفر و بعد به ۴۰ نفر افزايش يافتند. اين گروه با هدف ايجاد کنسرت و کشف استعدادهاي هنري جوانان فعاليت خود را ادامه داد. اولين کنسرت گروه ( با نام گروه آفتاب) در سال ۱۳۸۲ با حدود ۶۰ نوازنده در فرهنگسراي هنر اجرا شد و سپس با  نام “حورا” به ثبت رسید و به بزرگترين گروه موسيقي گيتار در خاورميانه  مبدل گشت.

کنسرت هاي گروه با نام حورا از سال ۱۳۸۳ آغاز شد. اجراي برنامه هاي راديويي، پخش مستقيم در شبکه هاي تهران و پيام به مناسبت هاي مختلف و سپس کنسرت بزرگ مهر ماه ۱۳۸۳ در فرهنگ سراهاي هنر٬ کاخ نیاوران در سال ۱۳۸۵ و تالار اندیشه در سال ۱۳۸۶ از فعاليت هاي اين گروه بوده است.

شاهد در سال ۱۳۸۳ به این گروه پیوست و در ابتدا فعالیت خود را با نوازندگی کیبورد٬ پیانو و گیتار آغاز نمود و سپس با آهنگسازی و مهندسی صدا و ضبط ادامه داد.

 

استودیوی رادیو و تلویزیون

تهران – ۲۰۰۷

جزئیات بیشتر

فرهنگسرای هنر

تهران – ۲۰۰۴

جزئیات بیشتر

کاخ نیاوران

تهران – ۲۰۰۶

جزئیات بیشتر

تالار اندیشه

تهران – ۲۰۰۷

جزئیات بیشتر

 

 

Top