شاهد محسنی زنوزی  تهیه کننده  آثار فرهنگی و هنری٬ از سنین کودکی به موسیقی علاقه پیدا کرد. او  در سن ۸ سالگی فراگیری موسیقی و ساز سنتور را آغاز نمود و خیلی زود استعداد های خود در زمینه آهنگسازی٬ ضبط صدا و نوآوری را کشف کرد بطوریکه توانست تا سن ۱۸ سالگی چندین جایزه از جشنواره های مربوط به ابتکارات واختراعات را کسب و همچنین چندین اختراع به ثبت برساند.

در سن ۱۸ سالگی تحصیلات عالی خود را در ۴ رشته مختلف آغاز نمود. فناوری اطلاعات به عنوان رشته آکادمیک٬ آهنگسازی٬ مهندسی صدا و تولید آثار ویدئویی. او در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ساترن کراس استرالیا فارغ التحصیل شد و دوره کارشناسی ارشد خود را در زمینه سیستمهای اطلاعاتی در دانشگاه مدیترانه شرقی به پایان رساند. او همکاریهای موفقی را در زمینه تولید موسیقی٬ صدا و تصویر با ارکسترهای محبوبی چون ارکستر گیتار حورا و ارکستر سمفونیک ویولت تجربه کرده است.

در سال ۱۳۸۷مرکز هنرهای الکترونیکی را  با فعالیت آموزش تولید موسیقی و ارائه تجهیزات استودیوهای صدا و موسیقی در ایران  تاسیس نمود.

در سال ۱۳۸۹ جهت ادامه تحصیل به قبرس مهاجرت کرد و در طول دوره کارشناسی ارشد با پیشرفتی سریع و چشمگیر تبدیل به یکی از تولید کنندگان برنامه های فرهنگی و هنری در کنار رادیو/ تلویزیون و خبرگزاری دانشگاه  شد.

تحصیل در محیط آکادمیک چند ملیتی در قبرس و مشاهده دانشجویانی از ملیتهای گوناگون  با تواناییهای مختلف او را در صدد تولید یک برنامه فرهنگی و هنری با شرکت دانشجویان بین المللی مبنی بر به اشتراک گذاشتن هنر و تواناییهای افراد برآورد. نتیجه آن پایه گذاری سازمان کنسرتهای بین قاره ای و برگزاری اولین کنسرت بین قاره ای در ماه می ۲۰۱۲ میباشد.

او در حال حاضرکارگردان هنری، آهنگساز و تهیه کننده  کنسرتهای بین قاره ای میباشد. شما میتوانید این فعالیتها را در صفحات مختلف این سایت و یا وب سایت کنسرتهای بین قاره ای دنبال نمایید:  IntercontinentalConcerts.org

پروفایل Linkedinمطالعه رزومه کامل

Top